Gizlilik Politikası

Bu sayfada, As-Ka İnşaat A.Ş‘nin (As-Ka) www.askainsaat.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikaları açıklanmaktadır.

As-Ka İnşaat A.Ş ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ya da başka şekilde kullanmaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan sizinle önceden bilgisi paylaşılmadan doğrudan pazarlama ya da izleme amacıyla kullanılmaz.

İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

İnternet sitemizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

As-Ka, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

As-Ka İnşaat A.Ş, web sitesi özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

Ankara, 2022